الإمامُ عليٌّ عليه السلام : الإِيثارُ أعلَى المَكارِمِ. امام على عليه السلام : ايثار ، عالى ترين خصلت اخلاقى است . غرر الحكم : 986 ، عيون الحكم والمواعظ : ص 19 ح 91 .
دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز ۹دی و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیت صادر کرد
 


 

پیام تسلیت مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه، بزرگداشت ۹ دی و یادبود شهیدحاج قاسم سلیمانی

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز ۹دی و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیت صادر کرد

به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین محمد افشاری بدین شرح است فرا رسیدن ایام حزن انگیز فاطمیه وشهادت حضرت فاطمه زهرا (س)را به تمامی محبان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام تسلیت عرض می نمایم .

دهه فاطمیه روزهای غم بار سوگواری بر شهادت بزرگ بانویی است که معیار فضایل بود و همگان را به پارسایی و پایداری فرا می خواند، حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی بصیرت در ولایتمداری، معیار و ملاک سزاوار زندگی است حضرت زهرای مرضیه در دفاع از حریم ولایت تبلور می یابد، تجلی آن حضرت در ولایتمداری همچون نوری است که راه را برای همگان تا ابد آشکار و وظیفه شیعیان و پیروان راه اهلبیت (ع) را روشن کرده است.
درتقویم دهه فاطمیه امسال روز 9 دی و شهادت سردار سلیمانی پیوندی عمیق و تامل برانگیز را در ذهن همگان تداعی می کند، حضرت فاطمه زهرا سلام ا...علیها شهیده راه ولایت و امامت است، اقدامات حضرت در ایام حیات خویش و سبک زندگی فاطمی بهترین الگو برای امروز هر مسلمان در ولایتمداری است تا بر اساس آن بتوان به تکلیف دینی خویش عمل کرد اما شاید مهم ترین آن ها بصیرت دینی در دفاع از حق و ولایت مداری باشد که امروز هم جدی ترین نیاز جامعه ما برای دوری از گمراهی هاست.
حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال، بصیرت مردمی و نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و نشان دهنده این موضوع است که انقلاب اسلامی به برکت بصیرت فاطمی و برخورداری از نعمت رهبری هرگز اجازه تکرار حوادث تلخ و تجارب ناگوار تاریخی را نخواهند داد.
دهه فاطمیه امسال همچنین یادبود و یادآور شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی بصیرت فاطمی در جامعه است، شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی بصیرت در جامعه، اسم رمز برانگیختگی و بسیج مقاومت در دنیای اسلام و قهرمان امت اسلامی است.
بصیرت بزرگترین و محوری‌ترین نقطه این ایام است، راه سردار دل ها و شهدای مقاومت در واقع تداوم بصیرت فاطمی است و شهید سلیمانی الگوی بصیرت فاطمی در جامعه است که همیشه در تاریخ جاودان خواهد ماند.
اینجانب فرارسیدن ایام سوگواری فاطمیه، بزرگداشت حماسه ۹دی و اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی را خدمت خانواده بزرگ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تسلیت عرض نموده و از خداوند منان، توفیق و بصیرت فاطمی را برای همگان مسئلت می دارم

1399/10/10  -  ١٣:٤٣ / شماره خبر : ١٨١٤٨ / تعداد نمایش : 26


خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیکتابخانه مرکزیچارت سازمانینقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences