الإمامُ عليٌّ عليه السلام : الإِيثارُ أعلَى المَكارِمِ. امام على عليه السلام : ايثار ، عالى ترين خصلت اخلاقى است . غرر الحكم : 986 ، عيون الحكم والمواعظ : ص 19 ح 91 .
دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > حجت الاسلام محمد افشاری مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در پیامی سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.
 


 

پیام تبریک مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

حجت الاسلام محمد افشاری مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در پیامی سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن پیام به شرح زیر است:

...وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا
...و هـر كـس نفسی را زنـده كـنـد گويا همه مردم را زنده كرده است (مائده 32)

با سلام و احترام
فرارسیدن پنجم جمادی الاولی، فرخنده میلاد بانوی عشق و عفاف حضرت زینب کبری (س)، پرستار کربلا  و سالروز گرامیداشت مقام پرستار را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به ویژه خانواده پرستاری دانشگاه و پرستاران بیمارستان های تابعه دانشگاه به عنوان یکی از ارکان مهم عرصه سلامت که با صبوری و سعه صدر زینب وار، علی رغم همه سختی ها در دوران کرونا در جهت ارائه خدمت به بیماران و تحقق اهداف نظام سلامت اهتمام جدی می ورزید؛ تبریک و تهنیت عرض می نمایم، از درگاه خداوند منان براي شما سلامتي و سعادت مسئلت دارم.

امروز فرشتگان سفید پوش متدین و صبور ایران اسلامی با اقتدا به آموزه های اسوه صبرو استقامت حضرت زینب (س) نمونه ای از این ایثار و رشادت را در مبارزه با کرونا به نمایش گذاشتند.

اینجانب ضمن سپاس و تشکر فراوان از تعهد و اخلاص اين زحمت كشان عرصه سلامت، بار ديگر خجسته میلاد حضرت زینب کبری سلام الله علیها را تهنيت گفته و از خداوند منان جایگاه رفیع برای شهدای مدافع سلامت را مسئلت می دارم

1399/09/30  -  ١٣:٣٢ / شماره خبر : ١٨٠٦٩ / تعداد نمایش : 37


خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیکتابخانه مرکزیچارت سازمانینقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences