الإمامُ عليٌّ عليه السلام : الإِيثارُ أعلَى المَكارِمِ. امام على عليه السلام : ايثار ، عالى ترين خصلت اخلاقى است . غرر الحكم : 986 ، عيون الحكم والمواعظ : ص 19 ح 91 .
دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > دوره دانش افزایی اعضای هیئت علمی با موضوع غرب شناسی
 


 

دوره دانش افزایی اعضای هیات علمی برگزار شد

دوره دانش افزایی اعضای هیئت علمی با موضوع غرب شناسی

دوره دانش افزایی اعضای هیئت علمی با موضوع غرب شناسی طی روزهای بیست و چهارم لغایت بیست و ششم اذرماه در فضای وبینار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ابوالفضل روحی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در وبینار غرب شناسی در دوره دانش افزایی اعضای هیات علمی گفت: بررسی مبانی فکری غرب و آشنایی اساتید با مبانی فکری غرب موضوع مهمی است که بطور صحیح باید به آن پرداخت.
وی افزود: به دلیل ناآشنا بودن اساتید با مبانی فکری غرب و تلقی میدانی از آن ضرورت زیادی وجود دارد تا به بیان دوره های غرب که نشانگر وجود مشکلاتی در آن فرهنگ در دوره‌ای از تاریخ بوده بپردازیم.
روحی اظهار داشت: در دوره دانش افزایی سه روزه که با مشارکت اعضای هیات علمی برگزار شد عناوینی نظیر مفهوم شناسی غرب و شرق، ویژگی های قرون وسطی، دیانت و تفکر در غرب، مدرنیته و چالش های آن، دوره های غرب شناسی و مولفه های دوران باستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است استادان با مراجعه به آدرس http://reg2.ziafatasatid.nahad.ir/faragir/index.php در محیط AdobeConnect در وبینار شرکت نمودند.

1399/09/26  -  ١١:٥٩ / شماره خبر : ١٨٠١٦ / تعداد نمایش : 37


خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیکتابخانه مرکزیچارت سازمانینقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences