الإمامُ عليٌّ عليه السلام : الإِيثارُ أعلَى المَكارِمِ. امام على عليه السلام : ايثار ، عالى ترين خصلت اخلاقى است . غرر الحكم : 986 ، عيون الحكم والمواعظ : ص 19 ح 91 .
دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز شنبه طی پیامی آغاز هفته بسیج را تبریک گفت.
 


 

پیام تبریک مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به مناسبت آغاز هفته بسیج

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز شنبه طی پیامی آغاز هفته بسیج را تبریک گفت.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز شنبه طی پیامی آغاز هفته بسیج را تبریک گفت. به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و‌توانبخشی، پیام تبریک « حجت الاسلام و المسلمین محمد افشاری » به مناسبت آغاز هفته بسیج به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی
بسیج شجره ی طیبه ای است که در بوستان انقلاب اسلامی و به فرمان امام خمینی (ره) در پنجم آذر 1358 تاسیس گردید.
هفته بسیج، گرامیداشت ایثارگری ها و از خود گذشتگی هایی است که برای سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی از سوی مردمی ترین اتحاد، اراده و کاملا مخلصانه صورت گرفته است.
به درستی که با وجود بسیج میلیونی، هیچ کشوری جرات توطئه علیه ملت ایران را نخواهد داشت و بنابر فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، "بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و  بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطر جمع می کند."
حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های این مجموعه انقلابی، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبوده  بلکه در تمام دوران حیات  پربرکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد از جهاد در عرصه دفاع مقدس تاجهاد در عرصه  سلامت در کنار کادر درمان، مشهود است.
اینجانب با گرامیداشت و تبریک هفته بسیج به بسیجیان خانواده بزرگ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، امیدوارم در پرتو عنایات الهی، پیروی از منویات مقام معظم رهبری و با وحدت ملی در پاسداری از ارزش های اسلامی انقلابی موفق باشند.

 

1399/09/05  -  ١٣:١٦ / شماره خبر : ١٧٨٢٥ / تعداد نمایش : 57


خروج




دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیکتابخانه مرکزیچارت سازمانینقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences