الإمامُ عليٌّ عليه السلام : الإِيثارُ أعلَى المَكارِمِ. امام على عليه السلام : ايثار ، عالى ترين خصلت اخلاقى است . غرر الحكم : 986 ، عيون الحكم والمواعظ : ص 19 ح 91 .
شنبه ٠٩ مهر ١٤٠١
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار
 


آغاز طرح حامیم در استان تهران / برگزاری دوره توانمند سازی دانشجویان فعال سیاسی، فرهنگی، اجتماعی (حلقه‌های میانی)
طرح "حامیم " از روز شنبه، توسط دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌های شهید بهشتی و علوم‌ توانبخشی و سلامت ‌اجتماعی، در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور برگزار شده است..
به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه، مراسم آغاز به کار این دوره آموزشی با حضور دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و با سخنرانی حجت‌الاسلام رجالی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه شهید بهشتی آغاز شد.
 ١٤٠١/٠٦/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره توانمندسازی دانشجویان فرهنگی سیاسی اجتماعی (حلقه های میانی)
دوره توانمندسازی دانشجویان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ( حامیم) به همت دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های شهید بهشتی و علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در پردیس شهید عباسپور به مدت یک هفته از تاریخ 12 شهریور لغایت 18 شهریور ماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دفترنهاد رهبری دانشگاه، این طرح با عنوان (حامیم) برگرفته از بیانات رهبرمعظم انقلاب در دیدار دانشجویی برگرفته شده که ایشان خطاب به دانشجویان فرمودند که شما جزو حلقه های میانی هستید و مطالباتی را از قشر دانشجو بیان کردند. در همین راستا دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برنامه ای را برای توانمند سازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی تدوین کردند که دفاتر نهاد رهبری در استان ها با مشارکت دانشجویان برگزار نمایند.
 ١٤٠١/٠٦/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد رهبری دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛
اجرای دوره ی اول طرح " اندیشه تمدن ساز " به پایان رسید
مراسم اختتامیه اولین دوره طرح " اندیشه تمدن ساز " به همت دفترهم اندیشی استادان و نخبگان دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در مشهد مقدس برگزار شد.
 ١٤٠١/٠٥/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشن باشکوه روز دختر همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت
برگزاری جشن روز دختر همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت به همت کانون مهدویت دانشگاه
کانون مهدویت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی همزمان با آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر جشن باشکوهی تحت عنوان ((حورانه)) و با شعار " دختر مسلمان ایرانی، الگوی جهانی" ویژه ی دانشجویان دختر برای تمامی مقاطع برگزار کرد.
 ١٤٠١/٠٣/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملکرد دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه
گزارش عملکرد دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در سال 1400
دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی همچون سال های گذشته براساس راهبردها و رسالت هایی که برعهده دارد در جهت تقویت و حمایت از جریان فرهنگی و نخبگانی در دانشگاه و شناسایی نقاط ضعف و قوت و تبدیل چالش ها به فرصت ها علی الخصوص در ایام کرونا که بیشتر اقدامات در فضای مجازی انجام می شد همچون سایر بخش ها پویایی خود را حفظ کرده و عمده اقدامات و فعالیت های خویش را در چهار بخش استادان، دانشجویی، کارمندی و ستاد اقامه نماز در فضای مجازی و حقیقی انجام داده که گزارش آن به شرح ذیل می باشد.
 ١٤٠١/٠٣/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیکتابخانه مرکزیچارت سازمانینقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences