الإمامُ عليٌّ عليه السلام : الإِيثارُ أعلَى المَكارِمِ. امام على عليه السلام : ايثار ، عالى ترين خصلت اخلاقى است . غرر الحكم : 986 ، عيون الحكم والمواعظ : ص 19 ح 91 .
شنبه ٠٩ مهر ١٤٠١
صفحه اصلي > درباره نهاد 
درباره نهاد
 

 

طبق آنچه که در اساسنامه نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها آمده است و تکلیفی که دفاتر نهاد در دانشگاه ها برعهده دارند، تبیین ارزش های اسلامی و ایجاد گسترش فضای معنوی اسلامی، رشد فضائل اخلاقی در دانشگاه، رشد بینش سیاسی در محیط دانشگاه، حمایت و هدایت فکری تشکل های دانشجویی، حاکمیت بخشیدن به ارزش های اسلامی و انقلابی، مقابله با ترویج عقاید و افکار انحرانی، هجوم فرهنگی و همچنین وحدت حوزه و دانشگاه می باشد.

باظهور و گسترش تکنولوژی های جدید و ایجاد شبکه های اجتماعی، تمایل جوانان به حضور در فضای مجازی، این وظایف دوچندان شده و باتوجه به تأکیدات مقام معظم رهبری برحضور عالمانه در فضای مجازی و تبیین مسائل، این دفتر در کنار مجموعه اقدامات و مأموریت ها که درقالب نقش پدرانه و حمایت و هدایت تشکل ها،کانون ها و انجمن های علمی در راستای شکوفایی استعدادها و روحیه ی مسئولیت پذیری و تشویق به حضور در کارهای عام المنفعه و همچنین تربیت نیروهای تعهد محور در کنار تخصص علمی آنها، در فضای مجازی نیز با کمک ظرفیت ائمه ی محترم جماعات در خوابگاه ها و مراکز درمانی و دانشگاه نقش بسیار پررنگی در این زمینه داشته و سعی شده است با برنامه ریزی و شناخت مخاطب جوان و علمی و فعال قشر دانشجو پاسخگوی نیازهای آنها بوده و در این مسیر پرخیر و برکت که مقصد آن تربیت دانشجوی متعهد و متخصص می باشد با ایفای نقش پدرانه، آنها را به مسیر تعالی راهنمایی کند.

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیکتابخانه مرکزیچارت سازمانینقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences